niedziela, 28 czerwca 2026

Czerwcowa praca dla Anetty

 Witam serdecznie....

Miesiąc czerwiec już ma się prawie ku końcowi to i najwyższy czas pokazać co zrobiłam na zabawę u Anetty
Anetta zaproponowała pracę przedstawiające czerwcowe rarytasy 😊 takie jak lody ,truskawki, malinki, borówki, oraz kwiaty, ptaki, motyle i wszystko inne co kojarzy się z początkiem lata 😊ale może być również inna praca, byleby była wykonana z nitek.
Zrobiłam dwie pary kolczyków na prezent.
Może z jako wytycznych pasują tu czerwone kryształki, jako wisienki :)
Niestety  tylko na tyle było mnie stać w tym miesiącu, bo trochę życie mnie ostatnio przeczołgało i głowa była zajęta innymi sprawami 😔Przepraszam że nie odwiedzam waszych blogów, tak  jak bym chciała, ale powolutku będę nadrabiać wizyty u Was 💗
Pozdrawiam serdecznie i bądźcie zdrowi 💕💕💕

1 komentarz:

  1. Kolczyki wielkiej urody. A Tobie życzę spokojnych dni, niech się wszystko dobrze poukłada.

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde pozostawione słowo.