Witam serdecznie
Miesiąc maj i kolejna moja praca dla Anetty, gdzie królują kwiaty i wszystko co związane z wiosną, myślę że banerek wyjaśnia dokładnie 😊
Zrobiłam zakładkę w🌷🌷🌷
Wzór ogólnodostępny od do_tori na Instagramie
Zakładka zrobiona z nici Ariadna Cotto 20
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego tygodnia 💕💕💕





Śliczne frywolitkowe kwiatki i piękna zakładka :) Dziękuję za udział w niteczkowej zabawie. Twoja praca trafi do majowego podsumowania. Pozdrawiam serdecznie:)
OdpowiedzUsuńPiękne kwiatki i zakładka w całości. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Co prawda na punkcie zakładek mam świra, ale frywolitka jest mi całkowicie obca. Podziwiam Twoje wyczyny frywolitkowe z taką farmą zakładki spotykam się po raz pierwszy ale podoba mi się !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Misterna i prześliczna.
OdpowiedzUsuńPiękna frywolitkowa zakładka, cudne są te tulipanki wysupłane bo to są tulipany co nie ?pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńVery pretty and practical! 🌷🌷🌷
OdpowiedzUsuńMajstersztyk ta zakładka 😘
OdpowiedzUsuńSzczerze podziwiam to cudo
Jaka urocza i delikatna zakładka! Śliczna.
OdpowiedzUsuń