Witam serdecznie....
Kolejny miesiąc przed nami i kolejny miesiąc zabawy u Splocika
Skończyłam obrus z elementów, zaczęłam go w zeszłym roku 😊miał być skończony na Wielkanoc, niestety nie dałam rady, ale teraz już jest gotowy i mogę Wam go pokazać :)
216 małych kwadracików połączonych w całość 😁do tego jeszcze taśma wykończeniowa, także trochę się napracowałam, ale warto było 😉tu zbliżenie wzoru, bo na całości trochę źle widać :)
Splocik zaproponowała takie wytyczne na Czerwiec.
1.Cytat:
"Każda praca jest możliwa do wykonania, jeśli podzielić ją na małe odcinki".-Abraham Lincolm
2. Kolor - żółty słoneczny i liliowy bzowy
3. Dowolna praca- dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
Motto tegorocznej zabawy :
"W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym,
wystarczy że się to kocha".-Sue MonkKidd
Z wytycznych najbardziej pasuje mi cytat, małe odcinki w moim wypadku elementy i praca wykonana w całości 😁
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego tygodnia 💕💕💕




Całkiem wielka dekoracja powstała z elementów i w odcinkach.
OdpowiedzUsuńPiękny obrus - podziwiam :)
Miło mi, że bawisz się u mnie :)
Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu czerwca.
Pozdrawiam ciepło
Fajny ten obrus, oj napracowałaś się przy nim ale efekt wynagradza wszystko pięknie się prezentuje na tej ławie i teraz kto Cię odwiedzi możesz się pochwalić ze go sama zrobiłaś !!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Dzieło sztuki, podziwiam cierpliwość, tysiące nitek do pochowania ale efekt powala, pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńWow, robi wrażenie, brawa na stojąco, kawał dobrej pracy a efekt końcowy zniewalający :)
OdpowiedzUsuńFantastyczna praca, piękna.
OdpowiedzUsuń