sobota, 30 maja 2026

Małe Dekoracje u Splocika - maj

 Witam serdecznie...

Najwyższy już czas pokazać co przygotowałam na kolejny miesiąc zabawy u Splocika  

Motto tegoroczne brzmi : 

W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym ,
wystarczy że się to kocha ".-Sue Monk Kidd 
Podpowiedzi na miesiąc maj mamy następujące :

1. Cytat: " nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze istnieje pomysł lepszy".-C. Samuel Miclus

   2.Kolor - czerwień makowa i błękit nieba

3.Dowolna praca -dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.

Tym razem postawiłam na pracę wykonaną szydełkiem 😉
Już  dawno miałam zapisany ten wzór, bo serwetka bardzo mi się podobała, do jej zrobienia wykorzystałam resztkę białego kordonka Madame Tricote.
Takim oto sposobem uwolniłam kolejną szpulkę nici i mam nową serwetkę tzn. miałam 😁bo już znalazła nowy dom, co mnie bardzo cieszy że mogłam zrobić komuś niespodziankę a osoba obdarowana bardzo zadowolona, takie chwile gdy wręczam komuś moją pracę i widzę radość i zachwyt, to zawsze mnie motywuje i ogromnie cieszy że to co robię sprawia radość innym 💗
Jako wytyczne to skorzystałam z ostatniej podpowiedzi dla dowolnej pracy, jako mała dekoracja 😊
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego weekendu 💕💕💕

14 komentarzy:

  1. Faktycznie, piękny wzór i wykonanie serwetki. :)
    Mam tak samo, gdy widzę radość obdarowanej osoby z upominku wykonanego przeze mnie.
    Miło mi, że bawisz się u mnie :)
    Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wcześniej nie zwróciłam uwagi, ale coś mi nie pasował. Okazało się, że w tym wpisie i w poprzednim miesiącu pomyliłaś banerek zabawy i wstawiłaś z 2025 roku.
      Wymień banerki w obu wpisach, by nie mylić odwiedzających blog.
      Pozdrawiam ciepło

      Usuń
    2. Już poprawione 🙂 dzięki za czujność 😘

      Usuń
  2. Piękna jest ta serwetka,można tylko pozazdrościć osobie obdarowanej.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Ach, ależ cudowna serwetka! Z tą filiżaneczką kawy prezentuje się wręcz niebiańsko...
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  4. Lubię serwetki dziergać i używać a także obdarowywać, jest przepiękna ,pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń
  5. Love do serwetki od pierwszego ujrzenia

    OdpowiedzUsuń
  6. Faktycznie fantastyczny wzór serwetki i wspaniałe wykonanie. Na pewno niesamowicie cieszy widok takiej serwetki na szafeczce lub stoliku. Uściski

    OdpowiedzUsuń
  7. Jak tak patrzę na tą Twoją serwetkę Marylo, to aż zachciało mi się chwycić za szydełko. Tylko skąd na to wszystko wziąć czas.??
    Przepiękna!!!! naprawdę jest przepiękna.

    OdpowiedzUsuń
  8. Piękna serwetka i wspaniały wzór! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde pozostawione słowo.