Witam serdecznie...
Najwyższy już czas pokazać co przygotowałam na kolejny miesiąc zabawy u Splocika
Motto tegoroczne brzmi :
W gruncie rzeczy nie trzeba być w czymś najlepszym ,
wystarczy że się to kocha ".-Sue Monk Kidd
Podpowiedzi na miesiąc maj mamy następujące :
1. Cytat: " nie ma czegoś takiego jak zły pomysł, zawsze istnieje pomysł lepszy".-C. Samuel Miclus
2.Kolor - czerwień makowa i błękit nieba
3.Dowolna praca -dekoracja mała, duża lub element dekoracyjny ze wskazaniem jego przeznaczenia.
Tym razem postawiłam na pracę wykonaną szydełkiem 😉
Już dawno miałam zapisany ten wzór, bo serwetka bardzo mi się podobała, do jej zrobienia wykorzystałam resztkę białego kordonka Madame Tricote.
Takim oto sposobem uwolniłam kolejną szpulkę nici i mam nową serwetkę tzn. miałam 😁bo już znalazła nowy dom, co mnie bardzo cieszy że mogłam zrobić komuś niespodziankę a osoba obdarowana bardzo zadowolona, takie chwile gdy wręczam komuś moją pracę i widzę radość i zachwyt, to zawsze mnie motywuje i ogromnie cieszy że to co robię sprawia radość innym 💗
Jako wytyczne to skorzystałam z ostatniej podpowiedzi dla dowolnej pracy, jako mała dekoracja 😊
Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego weekendu 💕💕💕




Faktycznie, piękny wzór i wykonanie serwetki. :)
OdpowiedzUsuńMam tak samo, gdy widzę radość obdarowanej osoby z upominku wykonanego przeze mnie.
Miło mi, że bawisz się u mnie :)
Twój link i fotka znajdą się w podsumowaniu maja.
Pozdrawiam ciepło
Wcześniej nie zwróciłam uwagi, ale coś mi nie pasował. Okazało się, że w tym wpisie i w poprzednim miesiącu pomyliłaś banerek zabawy i wstawiłaś z 2025 roku.
UsuńWymień banerki w obu wpisach, by nie mylić odwiedzających blog.
Pozdrawiam ciepło
Już poprawione 🙂 dzięki za czujność 😘
UsuńPiękna jest ta serwetka,można tylko pozazdrościć osobie obdarowanej.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Ach, ależ cudowna serwetka! Z tą filiżaneczką kawy prezentuje się wręcz niebiańsko...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie!
Lubię serwetki dziergać i używać a także obdarowywać, jest przepiękna ,pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńLove do serwetki od pierwszego ujrzenia
OdpowiedzUsuńPrawdziwe dzieło sztuki.
OdpowiedzUsuńFaktycznie fantastyczny wzór serwetki i wspaniałe wykonanie. Na pewno niesamowicie cieszy widok takiej serwetki na szafeczce lub stoliku. Uściski
OdpowiedzUsuńJak tak patrzę na tą Twoją serwetkę Marylo, to aż zachciało mi się chwycić za szydełko. Tylko skąd na to wszystko wziąć czas.??
OdpowiedzUsuńPrzepiękna!!!! naprawdę jest przepiękna.
This is so so pretty! 💖
OdpowiedzUsuńPiękna serwetka i wspaniały wzór! Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńPiękna serwetka.
OdpowiedzUsuńMałe dzieło sztuki
OdpowiedzUsuń