poniedziałek, 16 lutego 2026

Miał być jeden, są dwa

 Witam serdecznie...

Przeglądałam ostatnio moje segregatory z wzorami i znalazłam dawno gdzieś zagubiony wzór na frywolitkowego kotka :) tak to już jest jak się szuka to się nie znajdzie, a później przez przypadek wpadnie w ręce 😊
Autorką wzoru jest Do_tori kordonek to Muza 20 kolor jak widać czarny, nawinięty dawno na czółenka, tylko wzoru było brak 😐
Najpierw zrobiłam jednego kotka, ale na czółenkach jeszcze zostały nici i powstał drugi kotek, we dwójkę raźniej -prawda ? :)
Kociaki rozgościły się na ławeczce, jeden tak się zmęczył że musiał chwilkę odpocząć 😁
Jeszcze zdjęcie na książce :)
Niestety to zdjęcie nie za bardzo przypadło im do gustu, ale że to zakładki do książek to zdjęcie na druku musi być 😀
 Sesja zdjęciowa bardzo kotki wymęczyła i postanowiły troszkę zrelaksować się pod ławeczką przy roznoszącym się zapachu hiacynta 🌺
Taka to dziś u mnie historia z kotkami a jutro 17 lutego obchodzony jest
 Dzień Kota 🐱🐱
 Kotki zgłaszam na wyzwanie na blogu DIY 
Cieszę się bardzo że moje decoupage Wam się spodobało 😍mam w planach kolejne, zobaczymy co z tego wyjdzie 😁
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 💗💗💗

20 komentarzy:

  1. Te kotki są BOSKIE!!! Super megastycznie mi się podobają. Wiesz, ta sesja tez jest śliczna, mnie się bardzo podoba, a do tego opisy zdjęć...pięknie.🥰❣️Przytulasy.🤗

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne te kotkowe zakładki. Frywolitki to dla mnie czarna magia tym bardziej podziwiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  3. Oryginalne koteczki a i opowiastka piękna, pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczne kotki:) Oj, nie lubię robić frywolitki czarną nitką -tym bardziej podziwiam, że wysupłałaś dwa koteczki. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Przeurocze kotki 2. Piękne zakładki, delikatne i oryginalne. Ucieszą każdego kociarza. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  6. Urocze kotki i w dodatku z kwiatkiem na dupce.
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  7. Fajne te Twoje kotki, niestety z techniką frywolitki jest mi nie po drodze, ale zakładki wszelkie lubię, a jak zakładki to zdjęcie na druku obowiązkowe !!! Powodzenia w zabawie !!!
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  8. Jakie śliczne koteczki, podziwiam !!! pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Dwa słodziaki na ławeczce! piękne! Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  10. Śliczne kotki i podziwiam za supłanie czarną nitką. :)
    Pozdrawiam ciepło

    OdpowiedzUsuń
  11. Ale kocie cudeńka! Bardzo mi się podobają :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  12. Słodziaki, powodzenia w zabawie :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Super kotki i jako zakładki fajnie się sprawdza 😀 pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  14. To prawda, we dwójkę zawsze raźniej. Kotki wyszły Ci przecudnie, niech służą pomiędzy książkowymi kartkami :)

    OdpowiedzUsuń
  15. These are so cute and you get to admire them every time the book is opened!

    OdpowiedzUsuń
  16. Bardzo ładne frywolitkowe kotki!

    OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna za każde pozostawione słowo.